Objevte víno z hor

Nemůžete právě vyrazit na horské vinice sami? Horská vína přijdou za vámi!

Objevte unikátní vinice na dechberoucích místech. Odrůdy, o kterých jste nikdy neslyšeli. A heroické vinaře, kteří se na 1 litr vína nadřou 10x víc, než vinaři z nížin.

BASE CAMP LIBEREC
Naše horská základna ve městě pod Ještědem. Každý všední den od 11 do 17 hodin tu najdete naši kompletní nabídku heroických vín. A na večer si můžete objednat privátní degustaci s průvodcem po horských vinicích.

E-SHOP
Nejrychlejší zkratka na horské vinice. Vyberte si z našich ochutnávkových boxů, nebo jděte najisto po vaší oblíbené odrůdě a poznejte její horskou verzi. Objednejte si EXTREME BOX nebo si namíchejte krabici 2, 4, nebo 6 lahví podle vlastního gusta. Dopravu od 2.000 Kč máte zdarma a víno vám v pořádku až ke dveřím přiveze Messenger, specialista na šetrnou přepravu vína.

HORSKÉ DEGUSTACE
U vás na chalupě v Jizerských horách nebo Krkonoších, v některé ze spřátelených vinoték v Praze, nebo na jiném vhodném místě po vzájemné dohodě. Seznam základen neustále rozšiřujeme.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení